Zaznacz stronę

Business intelligence

wszystkie dane dostępne W czasie rzeczywistym

Analizator

Możliwość tworzenia analiz biznesowych w czasie rzeczywistym

Specjalny moduł Analizatora Biznesowego umożliwia na analizowanie w czasie rzeczywistym wszystkich danych dotyczących sprzedaży, zakupów lub zapasów.  

Interesuje cię sprzedaż na poziomie rozmiarów, kolorów, modeli, marek lub grup produktów? Wystarczy jedno kliknięcie żeby dopasować.

Chcesz dodać lub usunąć kolumny? Zmienić kolejność wyświetlania lub posortować dane według swoich potrzeb?

Interesują Cię dane z jednego sklepu, czy z grupy sklepów? Z jednego kanału dystrybucyjnego czy z kilku różnych? Z jednego kraju czy z wielu krajów?  

Chcesz wyrzucić dane do gotowego raportu w pdf, lub wyciągnąć surowe dane do excela? 

A może interesuje cię gotowy raport w formie graficznej? 

To wszystko, i wiele więcej oferuje moduł Analizatora Biznesowego, dostosowany do potrzeb wielokanałowej analizy sprzedaży, po to by móc efektywnie zarządzać firmą. 

Automatyczne raporty

Raporty dla wszystkich poziomów Twojego biznesu

Predefiniowane raporty 

Gotowe raporty dla wielu sektorów, takie jak:

raporty detaliczne

raporty hurtowe

raporty exportowe

raporty księgowe

raporty systemu lojalnościowego i inne.

Automatyczne generowanie i wysłanie raportów

Raport, lub grupę raportów można przypisać do roli użytkownika, takiej jak Kierownik Sklepu, Regionalny Kierownik Sprzedaży, Kierownik Eshop, Dostawcy, Odbiorcy lub inne zdefiniowane role użytkowników.

Przypisany raport może być generowany automatycznie i wysyłany na adres mailowy, w formie pdf lub xls, tak by pracownik otrzymał dokładnie to czego potrzebuje do swojej pracy i wtedy kiedy tego potrzebuje.  

KPI Dashboardy

Informacja w czasie rzeczywistym o sprzedaży

Gotowe KPI Dashboardy które umożliwiają szybkie i łatwe sprawdzenie sprzedaży, dla różnych poziomów użytkowników i różnych kanałów sprzedaży.

Wszystkie dane są w przetwarzane w czasie rzeczywistym – nawet sprzedaż sprzed 1 sekudny wykonana w sklepie na drugim końcu kraju, pojawi się w Dashboardzie.