Rapidss – Najszybszy Silnik Twojego Biznesu

Kim jesteśmy?

Rapidss powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na szybko działające rozwiązania online, wspomagające prowadzenie procesów magazynowo-sprzedażowych.

W roku 2018 powstał system Rapid Sales System, pozwalający na prowadzenie sprzedaży w sklepach detalicznych, komisowych, zarządzanie sprzedażą internetową, sprzedaż hurtową i inne działania, w ramach jednego lub wielu krajów, oraz w ramach jednej lub wielu firm.

W roku 2019 powstał system Rapid Warehouse Management System. System zarządzania magazynem umożliwia na optymalizację i przyśpieszenie pracy magazynu, optymalizację ścieżki przejścia pracownika, integrację z automatycznymi urządzaniami wykorzystywanymi w magazynach i inne. 

W roku 2022 lider polskiego rynku IT w obszarze sprzedaży detalicznej, firma Jantar objęła 20% udziałów w spółce Rapidss sp. z o.o.. Jantar został naszym głównym partnerem sprzętowym oraz dystrybutorem naszych produktów na rynku polskim.  


Rapid system development

Tworzymy ekstremalnie szybkie systemy informatyczne, dostosowując działanie systemu i moduły do potrzeb klienta. 
Wspieramy naszych partnerów we wszystkich fazach inwestycji : od projektu, przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenie, wdrożenie aż po serwis i utrzymanie. 

Jak prowadzimy działania?
* Rozpoznanie wstępne potrzeb klienta
* Przygotowanie analizy przedwdrożeniowej
* Uruchomienie wersji testowej systemu i jego dostosowanie do potrzeb klienta zgodnie z założeniami analizy wdrożeniowej
* Uruchomienie i wdrożenie wersji produkcyjnej systemu (zazwyczaj etapami po grupach sklepów lub po wybranych kanałach sprzedaży)
* Wgranie historii dokumentów, produktów, transakcji nawet 5 lat wstecz
* Wdrażanie nowych pomysłów i potrzeb klientów zgodnie z bieżącymi potrzebami Partnera

Dzięki przyjętej metodologii działania, pracujemy szybko a nasze systemy mają olbrzymią elastyczność. 

Ekstremalnie szybka baza jest centrum systemu. Wszystkie zapytania, algorytmy i logika systemu jest tworzona bezpośrednio w bazie danych. To umożliwia działanie setek sklepów, łączenie wielu różnych systemów i przetwarzanie nawet ponad kilkuset transakcji na sekundę!
Interface użytkownika jest tworzony w języku HTML5 i do jego wyświetlania może być wykorzystywana każda przeglądarka zgodna z standardem HTML5. Dzięki wykorzystaniu przeglądarki jako interfejsu użytkownika, jego rozwój, dostosowanie i zmiana jest dużo szybsza niż w przypadku tworzenia tradycyjnych „sztywnych:” frontów użytkownika. 
  

Nowoczesne systemy IT

ikona

System magazynowo - handlowy

Wprowadzenie systemu magazynowo-handlowego integrującego działanie wszystkich działów operacyjnych, czyli zakupów, sprzedaży detalicznej, sprzedaży hurtowej, koordynacji, DSD, marketingu, e - commerce i magazynu

Dostęp do danych w czasie rzeczywistym

Natychmiastowy dostęp do danych w czasie rzeczywistym, wprowadzenie analiz biznesowych dla różnych poziomów użytkowników od kierowników sklepów po zarząd firmy

doc-success

Best practice

Ujednolicenie i walidacja procesów biznesowych do tak zwanych „best practice” w zakresie działów operacyjnych

Retail Management

Szybkość działania

Przyśpieszenie wymiany informacji i poprawa jakości obiegu informacji

Eshop Management

Omnichannel

Wspólne zarządzanie i integracja kanałów ecommerce i sprzedaży detalicznej przez możliwość odbioru osobistego w sklepach, rezerwacji towaru w sklepach, czy zamówienie w sklepie stacjonarnym z dostawą do domu

B2B

Moduł B2B

Wprowadzenie modułu B2B dla klientów hurtowych i B2B dla dostawców

System WMS

Zaawansowane narzędzia

Wprowadzenie zaawansowanych narzędzi służących do zarządzania siecią sprzedaży detalicznej takich jak optymalizacja stanów, autoreplenishment i planowanie sprzedaży

Shop

Sieć Retail

Skrócenie czasu obsługi klienta w sieci Retail

Nowoczesne rozwiązania IT

Chcesz poznać nasze systemy ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI